Edit Content

Pozostańmy w kontakcie

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz do moich Biur Poselskich w Częstochowie, Koniecpolu, Kłomnicach oraz Kłobucku.

Kontakt

 Konwencja PiS w Katowicach – „Bezpieczna przyszłość Polaków”.

W Polsce jest tylko #jedna siła, która jest w stanie zapewnić #stabilne rządy. Proszę #Polaków o rozsądek, o głosowanie na listę nr 4 i udział w referendum.

Premier, Prezes PiS Jarosław #Kaczyński w #Katowicach.

Nasi poprzednicy już kilka lat temu zgodzili się na #relokację #imigrantów. Oni działali przeciwko interesom #Polaków. System D. #Tuska to manipulacja zamiast demokracji. #Polska miała być małym państwem bez znaczenia, pomiędzy #Rosją, a #Niemcami.

Premier, Prezes PiS Jarosław #Kaczyński w #Katowicach.

Za rządów #PlatformyObywatelskiej, Polacy #zarabiali kilka złotych za godzinę pracy. Oni nie zapewniali #godności Polakom. Ich systemu nie da się usprawiedliwić, a wszystko, co czynił D. #Tusk nie było przypadkiem.

Premier, Prezes PiS Jarosław #Kaczyński w #Katowicach.

Rząd #PO#PSL zepsuł nasze stosunki z #Ukrainą, z #Litwą oraz osłabił relacje w Grupie #Wyszehradzkiej. Tego oczekiwały #Niemcy i #Rosjanie.

Premier, Prezes PiS Jarosław #Kaczyński w #Katowicach.

Nasi poprzednicy godzili się na podporządkowanie wobec #Niemec i #Rosji. Oni nie dbali o nasze #bezpieczeństwo. Uważali, że skoro nie ma środków to trzeba zmniejszyć #armię. Obrali koncepcję obrony kraju na linii Wisły. Ta linia jest liną hańby D. #Tuska.

Premier, Prezes PiS Jarosław #Kaczyński w #Katowicach.

Padło tutaj wiele #ważnych słów, które wiążą się z naszym poczuciem #przynależności i #godności. Ważne jest to, aby #Polacy zrozumieli o co chodzi. Nam zależy na tym, aby do #Polski nie wrócił system D. #Tuska.

Premier, Prezes PiS Jarosław #Kaczyński w #Katowicach.

Przed nami wielka szansa na to, aby #Polska dogoniła Zachód. Chcemy, aby #Polacy zarabiali tak, jak zarabia się na Zachodzie. Dlatego zwracam się do tych, którzy się wahają na kogo #zagłosować. Proszę o to, aby rozejrzeć się, co zostało #zrobione w Waszej okolicy. My inwestujemy w #drogi, #szpitale, #szkoły, #OSP – na tej podstawie proszę podejmować decyzje 15 października.

Premier Mateusz Morawiecki w Katowicach.

Ważnym obszarem naszych działań jest bezpieczeństwo. Za rządów #PO#PSL byliśmy uzależnieni od rosyjskich #surowców. D. #Tusk doprowadził do #likwidacji ponad połowy posterunków #policji. Oni likwidowali jednostki #wojskowe. D. Tusk chciał bronić #Polski na linii Wisły – to jest lina #zdrady D. Tuska!

Premier Mateusz Morawiecki w Katowicach.

Przed Polską jest fundamentalny #wybór. Polacy odpowiedzą na #pytanie, jaka będzie #Polska? Czyja ona będzie? Odpowiemy na pytanie, czy Polska będzie #suwerenna, czy będzie wrażliwa na słabszych i silna militarnie? Na te #pytania odpowiemy już za kilkanaście dni.

Premier Mateusz Morawiecki w Katowicach.

Katowicki #Spodek jest po brzegi wypełniony biało-czerwonymi flagami. To oznacza jedno! Przed #Polską walka o #zwycięstwo! Aby tak się stało, to przed nami jeszcze 12 dni ciężkiej #pracy!Przed Polską jest fundamentalny #wybór. Polacy odpowiedzą na #pytanie, jaka będzie #Polska? Czyja ona będzie? Odpowiemy na pytanie, czy Polska będzie #suwerenna, czy będzie wrażliwa na słabszych i silna militarnie? Na te #pytania odpowiemy już za kilkanaście dni.

Premier Mateusz Morawiecki w Katowicach.

Dzięki temu, co zrobił Pan Premier Jarosław Kaczyński, dzięki przebudowaniu myślenia o osobach niepełnosprawnych ja nie jestem podopiecznym, a osobą, która działa i ma realny wpływ na rzeczywistość. Dzięki odwadze Premiera Mateusza Morawieckiego zostałem powołany na stanowisko pełnomocnika ds. osób niepełnosprawnych.

Wiceminister Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej #PawełWdowik w Katowicach.

Serce rośnie, gdy widzi się w jednym miejscu ludzi zjednoczonych z miłości do #Polski. Ale nie wszyscy szanują Polskę. Jedna z kandydatek #PO powiedziała, że wstydzi się Polski, że #Polacy to debile. Tej pani coś się pomyliło. Ona powinna kandydować do #Bundestagu, a nie do polskiego #Sejmu.

Marszałek Sejmu Elżbieta Witek – poseł na Sejm RP w #Katowicach.

Polska jest ostatnim bastionem bezpieczeństwa w Europie. Nie dopuścimy do tego, co dzieje się na Lampedusie! Uratujemy Europę przed szaleństwem poprawności politycznej. My nie wstydzimy się być Polakami, nie wstydzimy się Polski!

Europoseł PiS Dominik Tarczyński w Katowicach.

Wstąp do PiS