Menu Zamknij

Uroczyste otwarcie Sali Gimnastycznej przy SP nr 1 w Kłobucku.

Szanowni Państwo, pragnę serdecznie podziękować za zaproszenie na uroczyste otwarcie #SaliGimnastycznej przy 🏫Szkoła Podstawowa nr 1 im. Władysława Sebyły w Kłobucku.

Niestety, z uwagi na zobowiązania parlamentarne, nie mogę osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu, pragnę zatem przekazać serdeczne pozdrowienia dla wszystkich jego uczestników.

Niezmiernie cieszy mnie, że członkowie lokalne społeczności, a nade wszystko młodzież i dzieci 👧🧒👦, uzyskali dodatkową możliwość rozwijania swoich sportowych pasji. Takie miejsca przyczyniają się do poprawy jakości życia. Rozwój kultury fizycznej jest niezmiernie ważny z punktu widzenia zdrowia całego społeczeństwa.

Inicjatywa powstania tego obiektu, od początku cieszyła się moim wsparciem oraz jest niezwykle bliska mojemu sercu❤️, podobnie jak idea dbałości o rozwój fizyczny młodego pokolenia w myśl zasady „W zdrowym ciele zdrowy duch”.

Życzę, by wszystkie zajęcia przebiegały tu owocnie i bezpiecznie. Niech nowe miejsce, które powstało również dzięki wsparciu rządowemu z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu, stanie się areną zdrowego współzawodnictwa 🏃‍♀️⛹️🤾‍♂️🤸‍♂️. Stanowi ono bowiem uniwersalną wartość w procesie kształtowania ludzkich charakterów.

Wszystkim uczestnikom dzisiejszej uroczystości jeszcze raz przekazuję moje najserdeczniejsze pozdrowienia oraz życzenia wszelkiej pomyślności.

Na miejscu reprezentował mnie Pan Dariusz Wojnowski.

#PiS #Okręg68 #Kłobuck #Sport #Wsparcie #NowaSala