Menu Zamknij

Dzień Sołtysa w Mykanowie.

🎉🎉🎉Cudowna atmosfera, która panowała podczas dzisiejszej biesiady z okazji #DzieńSołtysa w #Mykanowie na długo pozostanie w naszej pamięci. Serdecznie dziękuję za tak liczne przybycie wszystkim gościom na czele z Panią Jadwiga Wiśniewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego oraz Panem Mariusz Trepka, Poseł na sejm RP.

Serdecznie dziękuję Marszałek Sejm Rzeczypospolitej Polskiej🇵🇱 Pani Elżbieta Witek – poseł na Sejm RP za objęcie wydarzenia swym honorowym patronatem.

Podczas otwarcia miałam przyjemność wraz z Panią Jadwiga Wiśniewska, Poseł do Parlamentu Europejskiego przekazać słowa skierowane do uczestników przez Panią Marszałek oraz Premiera RP Pana Mateusz Morawiecki.

Jako współorganizator dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacji wydarzenia Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie, oraz Dariusz Pomada Wójt Gminy Mykanów. Wyrazy wdzięczności za pomoc w organizacji #DzieńSołtysa kieruję również dla Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Mykanowie za nieocenioną pomoc 👏👏👏

Wydarzenie swymi występami uświetnili Kinga Kipigroch, Krzysztof Hanke, Młodzieżowa Orkiestra Dęta Mykanów oraz Mażoretki Presto.

Korzystając z okazji pragnę jeszcze raz wszystkim Sołtysom przekazać moje wyrazy uznania i szacunku dla Państwa pracy na rzecz naszych małych Ojczyzn. Życzę wielu sukcesów w realizacji planów i zamierzeń, niech Wasza pełna oddania praca będzie źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.